Tv servisi:


Televizyon izlemek insanların genel alışkanlıklarında  biridir, Gün içerisinde haber, dizi, film, spor gibi bir çok yayını izlemek için televizyon kullanmaktayız.
Elektronik aletlerin bozulması ve tamir ihtiyacı dogması durumunda en yakın televizyon tamircisini çağırmak ve işinizi en kısa sürede çözmek istersiniz. 
Profesyonel yardım almanız gerekir. Alacağınız yardımda evinize tv tamiri için gelen teknisyenin tecrübeli ve işinde uzman olması gerekmektedir.
Güvenilir ve işinde profesyonel ekibimiz her zaman yanınızdadır.


Televizyon tamiri:


Tv tamiri elektronik bilgisi ve tecrübesi yüksek kişiler tarafından yapılır. Hassas ve dikkat gerektiren bir iştir. Elektronik cihazlar olduğu için doğru tespit ve
onarımın tek seferde doğru şekilde yapılması mecburidir.
Bu sebeple bozulan cihazlarınızı tamir ettirmeden önce firmamızın tecrübesinden faydalanmak için bizi aramanızı tavsiye ederiz.


Televizyonlar eskisi gibi ağır ve geniş hacimli cihazlar sınıfından ayrılmış hassas cihazlar kısmında yer almaktadır. plazma Tv, led Tv, oled Tv gibi evrimleşerek gelişen tv modelleri bulunmakta ve kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte cihazların arızaları da değişmektedir. arızalar aynı gibi görünse de çözümleri
farklıdır.
Arızalar klasik olarak aşağıdaki gibidir.


1. Ekran gelmiyor
2. Ses geliyor ekran gelmiyor
3. Tv ye elektrik gelmiyor
4. Kumanda çalışmıyor 
5. Alıcı göz çalışmıyor 
Gibi arızalardır.
Bu arızalardan kurtulmak için iyi bir televizyon tamircisi bulmanız gerekiyor. Bu durumda tv servisimiz sizin arızalarınızı gidermek için çalışmaktadır.
Televizyon tamir Servisi tarafından yapılan her türlü tamir işlemi bir yıl garantili olmakla beraber her zaman tüketicinin yararına fiyatlar ile de fark yaratmaktadır.
Televizyon tamir servisi çağırmadan önce kontrol etmeniz gereken unsurlar cihaza elektrik gelip gelmediği, cihazın güç düğmesinin açık olup olmadığı, cihazın bağlı bulunduğu sigortanın açık olup olmadığı gibi unsurlardır. Bunların hepsi olumlu ve hala cihaz çalışmıyor ise televizyon servisini arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız.

Avrupa Yakası Anadolu Yakası Whatsapp

Hizmet Verdiğimiz ŞehirlerYorum Ekle