KOMBİ ARIZA VE BAKIM SERVİSİ

 

Kombi servisi olarak her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. Kombi tamir servisi olarak yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizle arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Anlaşmalı müşterilerimizin periyodik bakımını üstlenerek en ufak problemde uzman ekibimizle yanlarında bulunuyoruz. Kombi tamirinde en önemli hususlardan biride kaliteli parçalar kullanmaktır.Kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğiniz kişi veya kurumlara kombinizi asla emanet etmeyiniz ve kombi servisi olmasına dikkat ediniz. Kombi tamiri hizmeti veren firmanın yaygın bakım ağına sahip olduğuna ve ürünlerine garanti verdiğine emin olunuz. Kombi tamir ürünlerine ve işçiliğine 1 yıl garanti vermektedir.

Eğer ki kombi servisinin gönderdiği kombi tamircisi sağlam, güvenilir ve alanın uzman kişi ise cihazdaki arızanın giderilmesi ve fiyatlandırma hususunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Kombinizde arıza göstergesi yanıyorsa öncelikle reset tuşuna belli bir süre basılı tutmalısınız. Reset işlemi sonrasında aynı arızayı tekrar etme durumunda uzman desteğine başvurmanız gerekmektedir. Bu gibi durumlarda BRS Teknik Servis, kombi arıza servisini arayabilir ve teknik ekibin kontrol etmesi için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çeşitli marka kombilerin tamiri alanında uzman ve profesyonel ekibimizce yapılmaktadır.Sizler en yakın kombi servisi olabilmek için servis ağımız tüm istanbula hizmet verebilecek şekilde genişlettik. Tamir işlerinden hoşlanmıyorsanız ve size zor geliyorsa biz sizin için buradayız. Kombinizin tamire ihtiyaç duymamasını istiyorsanız bunun için önemli bir konuda kombinizin bakımıdır. Zamanında bakımı olmuş kombiler bozulmaz bu yüzden de tamire de ihitiyaç duymayacaktır. Kombinizi korumak ve tamir etmek için her zaman alanında uzman bir ekibe ihtiyacınız vardır. İstanbulun bir çok yerine yedek parça ve garanti hizmetimiz vardır. Kombi servisi her zaman sizin yanınızda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sizin mutluluğunuz bizimde mutluluğumuz ve başarımızdır. Siz değerli müşterilerimiz mutlu oldukça biz de işimizde başarlı oluruz.

Kombi ve Petek bakımı

Kombi ile ilgili bir önemli konuda peteklerdir. Eğer peteklerinizin bakımını da zamanında yaparsanız kombiniz tamire ihtiyaç duymaz. Kombide basınç seviyesi önemlidir basınç seviyesi sürekli 1-2 arasında olmak zorundadır.Buna hem can güvenliğiniz için hemde verim alabilmek için dikkat etmelisiniz. Eğerki basınç düzeyi düşükse kombinizin altında bulunan vanayı çevirerek basıncı ayarlamalısınız ve daha sonra peteklerinizden fazla havayı almak zorundasınız. Kombiniz için önemli bir konu da kombi içindeki dolanan sudur. Bu suyun kireç oranı düşük olmalıdır ki kombinizin ömrü kısalmasın. Eğer böyle bir durmla karşılaşırsanız hemen bize ulaşın özel sıvılarımızla bu dertten sizi kurtaralım.

Kombi bakımı kombinizin uzun yıllar size ve yuvanıza eşlik etmesi için önemli bir konudur. Bakımı zamanında yapılan kombiler uzun yıllar verimli ve randımanlı çalışır. Sizlerde bu kış günlerinde kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız ve kombi tamirine çuval dolusu para verip uğraşmak istemiyorsanız kombinizin bakımını zamanında yapmalısınız.

Kombi bakımı servisi olarak sizi ve ailenizi yarı yolda bırakmamak için buradayız. Her marka, her model ve her çeşit kombinize itinayla bakım yapılır. Kombi bakımı size pahalı bir olay gibi gelebilir fakat bu bakım yapılmayıp kombiniz arızalandığı zaman vereceğiniz tamir parasının yanında bakım parasının lafı bile olmaz.

Kombi bakımı sizin bile evinizde ufak önlemler ve tedbirler alarak yapabileceğiniz bir eylemdir. Su rezistanslarınızı temizlemek gibi temiz su kullanmak gibi ufak hareketler sizi ve kombinizi ufak bir yükten kurtaracaktır. Ayrıca petek temizleme servisi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Peteklerinizin içinde sürekli dolaşımda olan su, kireçlenme ve çeşitli sebeplerden dolayı paslanmaya ve pis su dolaşımına sebep olur. Bu durum hem peteklerinizin verimli çalışmasına engel teşkil eder hemde siz ısınamadan yüksek faturalar ile karşı karşıya kalırsınız. Kombi bakım evde yapılabilir dedik fakat bunun için de bazı önlemler alınmalı yoksa bu ufak hayat kurtarıcı hareketler sizi ve sevdiklerinizi üzebilir.

Bakım daha öncede dediğimiz gibi ufak ama önemi çok büyük bir ayrıntıdır. Uzman ekibimizle ve birinci sınıf kalitede ki yedek parçalarımızla bakım için en doğru adresiz. Bizi tercih etmeniz bir neden daha söylemek gerekirse daha öncede dediğimiz gibi bakım ufak ama önemli bir ayrıntıdır.Eğer bu ayrıntı yerine düzgün getirilmezse daha büyük masraflara yol açar. İşte tam da bu yüzden bizi yani kombi bakımı tercih etmek sizin yararınıza olacaktır. Avantajlı ve indirimli fiyatlarımızla müşteri dostu tavrımızdan bir gün bile ödün vermedik.Sizlerin mutluluğu bizlerinde mutluluğudur. Tüm İstanbul için çalışmaktayız. Bizler bakımlarınızı kış gelmeden yaz aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sebebine gelecek olursak kış aylarında bakım yapmak demek kombinizin bakım yapılan sürede yani takribi olarak 30-60 dk  yanmaması ve evin soğuması demek.Böyle oluncada bakımdan sonra evi ısıtmak için daha fazla doğalgaz tüketiceğiniz için daha fazla fatura ödersiniz.

Bakımı daha önce söylediğimiz gibi ufak hareketlerle kendinizde yapabilirsiniz. Bundan biride basınç göstergesini kontrol etmek olacaktır. Eğer ki basınç göstergesinde bir sıkıntı görürseniz hemen kombi bakım servisine ulaşınız.

Avrupa Yakası Anadolu Yakası Whatsapp

Kombi Servisi Markaları

Hizmet Verdiğimiz ŞehirlerYorum Ekle