Kazan Servisi
 

Isıtma sistemlerinde yoğun kullanım her ne kadar kombilerde olsada belirli bir m² üzerinde olan ev ve iş yeri için özellikle duvar tipi kazanlar vazgeçilmez olmuştur. Brs Teknik Servis olarak sizlere kombi servisinde olduğu gibi kazan servisinde 7/24 güleryüzlü hizmet sağlamaya devam etmekteyiz. Kazan servisi olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Uzun süreli bakımsız kazan kullanımlarında arıza oluşması elbette kaçınılmaz olur. Kazan ateşleme yapmıyor ve uygun ısıya ulaşılamıyor gibi arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınız zamanda elektrik ve doğalgazın kapalı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kontrol sonucunda elektrik ve doğalgazın kesik olmadığının görür ve yinede arızanın devam ettiğini gözlemlerseniz müdahele etmeden uzman kişilerden yardım almanızı tavsiye ederiz. Sizlere güvenilir ve garantili hizmet sunmak adına servis ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. 7/24 bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Arıza durumlarında aynı gün hizmet vermek üzere servis kaydınız oluşturulur. Size en yakın bölgede bulunan, alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz hızlı bir şekilde kazan arızanızı gidermek için harekete geçecektir. 

Kazan Tamircisi

Kazan tamircisi arıza durumunda servisimizin sizlere gönderdiği uzman personellerimizdir. Personellerimiz, servislere gönderilmeden önce testlerden geçip ustalık belgelerini almış ve alanında uzmanlaşmaları için düzenli olarak eğitimlere devam etmektedir. Firmamız, müşteri memnuyetine hatsafhada önem göstermesi sebebiyle servis hizmeti sonrasında memnuniyet anketi için sizleri aramaktadır. Yorumlarınız bizler için değerlidir. Çağrı merkezi personelimiz sizleri arayıp yapılan işlemden ne derece memnun kaldığınız sizlere sorar ve görüşlerinizi dikkatle dinleyip not alırlar. Alınan bu notlar firma yetkililerimiz tarafında değerlendirilip bünyemize geliştirme olarak eklenir. Uzun yıllardır binlerce memnun müşterilerimiz arasında sizleride görmek isteriz. Arızaları hızlıca giderme konusunda bir çok bölgede en iyiler arasında bulunmaktayız. Güven, hız ve kesin çözümler için bizleri gönül rahaylığıyla tercih edebilirsiniz. 

 

 

Kazan Bakım

 

Bildiğiniz gibi bakım yapılan cihazların ömrü uzamaktadır. Uzun süredir bakım yapılmamış cihazlarda ise paslanma, ısı kaybı ve sürekli arıza durumları gözlemlenir. Bu sebeple arızalar oluşmadan önce kazan bakım için vakit kabetmeden harekete geçilmesi ciddi önem arz etmektedir. Bakımı yapılmış kazanlarınızı uzun yıllar bir sorun teşkil etmeden kullanabilirsiniz. Bakımlarınızı yaptırmanızın diğer bir faydasıda yakın zaman için arıza çıkartma ihtimali olan bir parça olursa bunun farkına öncede varmanız olacaktır. Ekiplerimiz bakım işlemlerini gerçekleştirirken tüm parçalarınız kontrol eder ve bu durum hakkında sizleri bilgilendirir. Ardından sizlere verdikleri servis formunda bu hususları not alır. Soğuk kış günlerinde aniden çıkacak olan arıza durumlarını yaşamamanız için sizlere bakımlarınızı aksatmadan yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kazan bakım işlemleriniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle bakım yaptıracağınız kişinin alanında uzman ve profesyonel bir usta olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bünyemizde bulunan personellerimizin alanında uzmanlaşmış ustalarımızdır. Gönül rahatlığıyla BRS Teknik Servisi ısıtma cihazlarınızın arıza ve bakım işlemleri için arayıp kayıt oluşturabilir, kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Avrupa Yakası Anadolu Yakası Whatsapp

Kazan Servisi Markaları

Hizmet Verdiğimiz ŞehirlerYorum Ekle